Bezlepkově - Vladěna Halatová

Jmenuji se Vladěna /Hrdličková/ Halatová a před lety mi bylo diagnostikováno autoimunitní onemocnění zvané celiakie. Jediná možná léčba je doživotní bezlepková dieta. Každý den vařím a peču bezlepkově, abych nemusela vařit zvlášt pro manžela a děti tak bezlepkovou stravu konzumují semnou. Oni jsou pro mě výborná zpětná vazba ve vychytávání ingrediencí a postupu v porovnání s lepkovým provedením. Manžel je velký kritik jídla, takže se nám za ty roky podařilo spoustu receptů vyladit do detailů k nerozeznání od lepkových jídel. Tyto vychytané recepty se složením, postupem a fotkami najdete v mé první vydané knížce s názvem Tradiční sladké pečení-bezlepkově. Přeji si, aby se vám moje kniha líbila a mé recepty chutnali a dařilo se vám vytvářet dobroty, které jsou moje a mé rodiny nejoblíbenější. P.S: V mém životě se událo pár věcí, které jsou pro mě to nejcennější a nejdražší a tvoří můj život štastný, je to můj manžel, moje děti a koníček, který se mi stal vášní, neveřila jsem že mě ještě nějaká činnost tak pohltí a stalo se, je to vytváření bezlepkových receptů. Děkuji že se tak stalo a že o ně máte zájem.
Bezlepkově - Vladěna Halatová
Bezlepkově - Vladěna Halatová
Trénování na velikonoce
Bezlepkově - Vladěna Halatová
Bezlepkově - Vladěna Halatová
Pěkný den přátelé, posílám malou ukázku ze včerejšího kurzu pečení v Základní škola Eduarda Nápravníka Býšt, moc děkuji vedení školy za úžasné prostory a výpomoc. Už ted se těším na další kurzy pečení v těchto prostorách 15.6, 29.6 a 13.7.
Děkuji vám všem, kteří chodíte na moje kurzy pečení, děkuji firmám, díky kterým je pro nás pečení jednoduší a šetří nám čas. Děkuji Podravka Česká republika, Dr.Popov, E-rmes.cz, za produkty na včerejší kurz pečení.
Bezlepkově - Vladěna Halatová
Bezlepkově - Vladěna Halatová
Aktuální kurzy pečení na tuto sobotu, příští sobotu a uterý 2.4. Těším se na vás. A co dnes chystám? Mazanec a vánočku z kvásku bez lepku, mléka a vajec....Už se těším na výsledek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *