Bezlepkově - Vladěna Halatová

Jmenuji se Vladěna /Hrdličková/ Halatová a před lety mi bylo diagnostikováno autoimunitní onemocnění zvané celiakie. Jediná možná léčba je doživotní bezlepková dieta. Každý den vařím a peču bezlepkově, abych nemusela vařit zvlášt pro manžela a děti tak bezlepkovou stravu konzumují semnou. Oni jsou pro mě výborná zpětná vazba ve vychytávání ingrediencí a postupu v porovnání s lepkovým provedením. Manžel je velký kritik jídla, takže se nám za ty roky podařilo spoustu receptů vyladit do detailů k nerozeznání od lepkových jídel. Tyto vychytané recepty se složením, postupem a fotkami najdete v mé první vydané knížce s názvem Tradiční sladké pečení-bezlepkově. Přeji si, aby se vám moje kniha líbila a mé recepty chutnali a dařilo se vám vytvářet dobroty, které jsou moje a mé rodiny nejoblíbenější. P.S: V mém životě se událo pár věcí, které jsou pro mě to nejcennější a nejdražší a tvoří můj život štastný, je to můj manžel, moje děti a koníček, který se mi stal vášní, neveřila jsem že mě ještě nějaká činnost tak pohltí a stalo se, je to vytváření bezlepkových receptů. Děkuji že se tak stalo a že o ně máte zájem.
Bezlepkově - Vladěna Halatová
Bezlepkově - Vladěna Halatová
Krásný a pohodový den, je tady někdo, kdo by měl zájem o bzl. kurz pečení ve městech Jeseník, Tišnov, Valašské klobouky u Zlína?
Bezlepkově - Vladěna Halatová
Bezlepkově - Vladěna HalatováBezlepkově - Vladěna Halatová sdílel(a) příspěvek uživatele Nutrifree Česká republika.
Komu nestačilo cukroví o Vánocích, máme tady tip na sladký recept, který připravila Bezlepkově - Vladěna Halatová! Jako vždy👌😋
Bezlepkově - Vladěna Halatová
Bezlepkově - Vladěna HalatováBezlepkově - Vladěna Halatová sdílel(a) svoji fotku.
Extra rychlé sladké bulky bez kynutí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *