Vítejte na mém webu bezlepkově,

který je určen pro vás všechny na bezlepkové dietě. Dovolte mi, abych vás ve zkratce provedla:

v záhlaví je MENU, ve kterém najdete:

  • BLOG ( nejnovější články týkající se bezlepkové diety, novinek, tipů a triků při bezlepkovém pečení a vaření,…a mnoho dalšího)
  • E-SHOP ( možnost si zakoupit moje kuchařky),
  • RECEPTY (všechny jsou moje nejoblíbenější a pravidelně používané)
  • SPOLUPRÁCE (zde najdete firmy, od kterých používám bezlepkové směsi, mouky a mnoho dalšího)
  • BEZLEPKOVÁ DIETA ( tato stránka obsahuje základní informace týkající se bezlepkové diety – značení potravin, vyšetření,..)
  • na pravé straně najdete RUBRIKY ( obsahuje odkaz na sociální sítě, kde mě také najdete, bezlepkovou dietu, blog a recepty)

 


O mně   

Jmenuji se Vladěna Halatová /roz. Hrdličková/ a před lety mi bylo diagnostikováno autoimunitní onemocnění zvané celiakie. Jediná možná léčba je doživotní bezlepková dieta. Každý den vařím a peču bezlepkově, abych nemusela vařit zvlášť pro manžela a děti tak bezlepkovou stravu konzumují se mnou. Oni jsou pro mne výborná zpětná vazba ve vychytávání ingrediencí a postupu v porovnání s lepkovým provedením. Manžel je velký kritik jídla, takže se nám za ty roky podařilo spoustu receptů vyladit do detailů k nerozeznání od lepkových jídel. Tyto vychytané recepty se složením, postupem a fotkami najdete v mé knížce s názvem Tradiční sladké pečení-bezlepkově. Nyní je ve fázi konečných příprav další kniha s názvem Hlavní jídla, pečivo a speciality – bezlepkově, která bude na jaře v prodeji. Také jsem lektorkou bezlepkových kurzů vaření a pečení. Přeji si, aby se vám moje knihy líbily a mé recepty chutnaly a dařilo se vám vytvářet dobroty, které jsou moje a mé rodiny nejoblíbenější.

Tyto vychytané recepty včetně fotografií najdete v mé vydané knížce s názvem Tradiční sladké pečení – bezlepkově.

Koupit můžete zde: