Tuto firmu znám od prvopočátku cca 20 let, kdy jsem ještě na škole začala používat především úklidové prostředky, které jsou biologicky odbouratelné a přírodní kosmetiku. Postupně jsem při různých zdravotních obtížích začala používat i potravinové doplňky, například FerrofortisB, jako jediný produkt na trhu mi dokázal vyrovnat hladinu železa i ferritinu a to přírodní formou, dále pravidelně používám VitaBtabs, vitamíny skupiny B a kyselinu listovou, nám celiakům ve stravě často chybí. Vždy raději sáhnu po přírodních preparátech a vitamínech o kterých vím na základě krevních testů, že mi chybí. Snažím se i co se týká kosmetiky používat pokud možno s nejmenším množstvím chemických látek a stejně tak i úklidové prostředky, aby co nejméně zatěžovali přírodní prostředí. Tato firma již 20 let splňuje moje požadavky. Děkuji

Je česká společnost, která působí na trhu již 25 let. V oboru doplňků stravy se řadí mezi špičku.

Přinesli na český trh přírodní doplňky stravy z Finska. Všechny finské přípravky jsou od jednoho výrobce – firmy Hankintatukku Oy, která je držitelem AAA ratingu a jedním z předních světových producentů přírodních parafarmak. Finclub je strategickým a největším partnerem této společnosti, zastřešujícím distribuci a servis ve střední Evropě.

Před pár lety sortiment úspěšně rozšířili o 100% přírodní kosmetiku s Aloe Vera od italské společnosti Natura & Benessere a také o biologicky odbouratelné čisticí prostředky od španělské firmy Codina.

https://www.finclub.cz/?refId=g8FkAyXzOn