Co je Wrap Up

Pytlík Wrapáček® je kombinací tradičního bavlněného pytlíku na pečivo a inovativní vnitřní textilie ošetřené nánosováním, která cíleně funguje jako membrána. Dvouvrstvým obalem částečně prochází vzduch, takže se pečivo „nepotí a neplesniví“, ale vlhkost prochází přes vnitřní textilii jen velmi pozvolna, díky tomu pečivo nevysychá a netvrdne tak rychle jako v běžné utěrce. Nánosová vrstva je tvořena polyuretanem v úpravě s protiplísňovou odolností a s atestem SZÚ. Funkční pytlík je přitom skladný a lehce udržovatelný, pokud se ušpiní, dá se vyprat v ruce i v pračce.

V rámci našeho hesla Pro svět bez igelitu nabízíme slušivý pytlík pro nakupování pečiva i pro uchovávání pečiva v domácnosti tak, aby nebylo nutné vůbec používat mikrotenové sáčky a igelitové tašky. Wrapáčky® šijeme ručně v mnoha vzorech, proto jsou vhodným doplňkem pro každou kuchyň. Způsob ušití našich pytlíků máme zapsán jako užitný vzor pod číslem 33007 na Úřadu průmyslového vlastnictví ČR. Aby byly tyto užitečné doplňky v kuchyni hezké a sladěné, začali jsme šít textilní ošatky pro servírování pečiva ze stejných látek, jako jsou naše nejoblíbenější kolekce pytlíků. Ve stejných vzorech budeme doplňovat i chňapky a obaly na sklenice.
Wrap Up® je zapsaná ochranná známka číslo 373446. Wrapáček® je zapsaná ochranná známka číslo 377591.

Také vyrábíme běžné bavlněné pytlíky s plochým dnem pro pohodlné bezobalové nakupování suchých sypkých potravin. Tyto menší obaly pro opakované použití šijeme z bavlněných látek, které nám zbydou po nastříhání funkčních pytlíků. Takže vlastně i Upcyklujeme.

Odkaz na celý můj článek o tom, proč používám wrapáčky a jak skladovat bezlepkové potraviny zde: