Děkuji vám výrobcům za podporu ve formě produktů, které mohu používat nejen doma na bezlepkové tvoření, ale pomáhají mi usnadnit práci i na bezlepkových kurzech.

Jsem fyzická osoba, která se rozhodla, že vydá pro lidi s celiakií na bezlepkové a bezmléčné dietě kuchařky vlastním nákladem proto, aby se kuchařky dostaly ke každému za co nejnižší cenu a ulehčily tak těžké začátky.

Celý projekt si financuji z vlastních finančních zdrojů. Jsem ráda, že mám tak podporu vybraných výrobců alespoň ve formě produktů, které denně používám při vymýšlení a vytváření receptů a kurzů.

Díky vašim darům mi ulehčujete nemalé finanční investice pro moji zálibu a práci, která pomáhá ostatním celiakům a alergikům na bezlepkové cestě životem.

Vybírám si jen takové výrobce, kterým věřím a od kterých produkty již několik let používám. Uvedené značky dobře znám a považuji za top produkty na trhu a jsem s nimi spokojena.

Je pro mne velká zodpovědnost vás celiaky vést na bezlepkových kurzech, předávat vám informace týkající se bezlepkové diety a předávat vám svoje osvědčené a vyladěné recepty. Proto nepoužívám a nepředávám nic co by nefungovalo, mohlo vás na dietě ohrozit, nebo s čím bych nebyla spokojená. Ani za nabídku finanční odměny bych nespolupracovala s výrobcem, nebo dodavatelem, od kterého produkty neznám, nebo nemám v nich důvěru

Vaše důvěra, nejen celiaků, kteří mě sledujete na sociálních sítích, nebo vy kteří si koupíte některou z mých kuchařek či navštívíte bezlepkový kurz pečení je dražší než jakákoli spolupráce.