Bezlepkově - Vladěna Halatová

Jmenuji se Vladěna /Hrdličková/ Halatová a před lety mi bylo diagnostikováno autoimunitní onemocnění zvané celiakie. Jediná možná léčba je doživotní bezlepková dieta. Každý den vařím a peču bez lepku, abych nemusela vařit zvlášt pro manžela a děti tak bezlepkovou stravu konzumují semnou. Oni jsou pro mě výborná zpětná vazba ve vychytávání ingrediencí a postupu v porovnání s lepkovým provedením. Všechny vychytané a vyladěné recepty se složením, postupem a fotkami najdete v mých kuchařkách. V knihách najdete i náhrady za vejce a mléko. Přeji si, aby se vám z mých kuchařek dařilo vařit a péct. Aby vám chutnalo a ulehčovala vám tak vaši bezlepkovou cestu životem. Kromě kuchařek mám v nabídce i kurzy pečení a vaření bez lepku, mléka i vajec, dle požadavků. Kurzy dělám ve formě online video kurzů, živých kurzů pro veřejnost a školy. Vše najdete na mém webu www.bezlepkove.com Rychlé videopostupy najdete na mém Youtube kanále Bezlepkově-Vladěna Halatová Také se můžeme prostřednictvím sociálních sítíh na Instagramu, Facebooku i Youtube potkávat při živém vysílání.
Bezlepkově - Vladěna Halatová
Aktuální seznam kurzů najdete na https://bezlepkove.com/category/bezlepkove-kurzy/Vyberte si již dnes ten svůjKurz je určen pro začátečníky,pokročilé, gurmán...
Bezlepkově - Vladěna Halatová
Podívejte se krok za krokem jak si připravit výborné Míša řezy bez lepku.
Bezlepkově - Vladěna Halatová
Bezlepkově - Vladěna Halatová
Kdo plánujete bezlepkovou dovolenou a nevíte si rady můžete oslovit Pavlu, ráda poradi a doporučí.
Milí přátelé😊,

začala nám last minute sezóna. Jsem pro Vás denně (po-pá) na pobočce v Opavě. Pro Vás vzdálenější na mailu ( pavla.vitkova@fischer.cz) či telefonu ( 731 627 195). Na zprávy v messengeru již ohledně poptávek zájezdů, z kapacitních důvodů, nejsem schopna reagovat.

Díky za pochopení😉

Cestovní kancelář Fischer a Eximtours Opava